Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Червень » 10 »

Чемпіонат ЄВРО-2012
16:30

Чемпіонат ЄВРО-2012

Розклад телевізійних трансляцій всіх матчів фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу. Канал "Футбол" покаже всі матчі турніру, канали "Україна" і Перший покажуть по 15 матчів. Фінальний поєдинок буде транслюватись на трьох каналах. 

Група А: Польща, Греція, Росія, Чехія 
Група В: Нідерланди, Данія, Німеччина, Португалія 
Група С: Іспанія, Італія, Ірландія, Хорватія 
Група D: Україна, Швеція, Франція, Англія 


Розклад матчів чемпіонату ЄВРО-2012, що відбудеться в Польщі та Україні.

Перший тур

Група А 
8 червня. 19:00. Польща – Греція. ( Варшава). Перший, "Футбол" 
8 червня. 21:45.. Росія – Чехія. (Вроцлав) "Україна", "Футбол".

Група В 
9 червня. 19:00. Голландія – Данія. (Харків) Перший, "Футбол" 
9 червня. 21:45. Німеччина - Португалія. (Львів) "Україна", "Футбол".

Група С 
10 червня. 19:00. Іспанія – Італія. (Гданськ) Перший, "Футбол" 
10 червня. 21:45. Ірландія – Хорватія. (Познань) "Україна", "Футбол".

Група D 
11 червня. 19:00. Франція – Англія. ( Донецьк) Перший, "Футбол" 
11 червня. 21:45. Україна – Швеція. (Київ) "Україна", "Футбол".

Другий тур

Група А 
12 червня. 19:00. Греція – Чехія. (Вроцлав) Перший, "Футбол" 
12 червня. 21:45. Польща – Росія. (Варшава.) "Україна", "Футбол".

Група В 
13 червня. 19:00. Данія – Португалія. (Львів.) Перший, "Футбол" 
13 червня. 21:45. Голландія – Німеччина. ( Харків.) "Україна", "Футбол".

Група С 
14 червня. 19:00. Італія – Хорватія. (Познань) Перший, "Футбол" 
14 червня. 21:45. Іспанія – Ірландія. (Гданськ) "Україна", "Футбол"

Група D 
15 червня. 19:00. Україна – Франція. (Донецьк.) Перший, "Футбол". 
15 червня. 21:45. Швеція – Англія. (Київ.) "Україна", "Футбол".

Третій тур

Група А 
16 червня. 21:45. Чехія – Польща. ( Вроцлав) Перший, "Футбол" 
16 червня. 21:45. Греція – Росія. ( Варшава) "Україна", "Футбол".

Група В 
17 червня. 21:45. Данія – Німеччина. (Львів) "Україна", "Футбол". 
17 червня. 21:45. Португалія – Голландія. ( Харків) Перший, "Футбол"

Група С 
18 червня. 21:45. Хорватія – Іспанія. ( Гданськ) Перший, "Футбол" 
18 червня. 21:45. Італія - Ірландія. (Познань.) "Україна", "Футбол".

Група D 
19 червня. 21:45. Швеція – Франція. (Київ) Перший, "Футбол" 
19 червня. 21:45. Англія – Україна. (Донецьк) "Україна", "Футбол".

Фінали

21 червня 
21:45 Чвертьфінал 1 (1А - 2В).(Варшава) "Україна", ТК "Футбол"

22 червня 
21:45 Чвертьфінал 2 (1В - 2А).(Донецьк) "Перший", ТК "Футбол"

23 червня 
21:45 Чвертьфінал 3 (1С - 2D).(Гданськ) "Україна", ТК "Футбол"

24 червня 
21:45 Чвертьфінал 4 (1D - 2С).(Київ) "Перший", ТК "Футбол"

27 червня 
21:45 Півфінал 1 (Ч1 - Ч3).(Донецьк) "Україна", ТК "Футбол"

28 червня 
21:45 Півфінал 2 (Ч2 - Ч4).(Варшава) "Перший", ТК "Футбол"

1 липня 
21:45 Фінал. (Київ) "Перший", "Україна", ТК "Футбол"




Переглядів: 275 | Додав: sokil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]